Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Olimp Creatine Kreatyna Magna Power 30 caps

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16,87 zł 16.87
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Olimp Sport Nutrition
Kod produktu: AECC-36270

Opis

  • OLIMP CREATINE MAGNA Power
  • opakowanie 30  kapsułek
  • kontakt : sklep@twoje-odzywki.pl  
  • telefon : +48 696 196 870

NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA KREATYNA NA ŚWIECIE

jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna

Wieloletnie badania naukowe dowodzą, że magnez i kreatyna wykazują korzystne właściwości w różnych obszarach aktywności fizjologicznych. W związku z tym, że ich role są blisko związane ze sobą i wzajemnie się przeplatają wieloma specyficznymi reakcjami, naukowcy z Albion Advanced Nutrition® uznali za logiczne, a zarazem innowacyjne połączyć magnez i kreatynę w jeden związek. Stworzenie chelatu kreatyny z magnezem [Rys 2] za pomocą opatentowanej technologii, zabezpiecza cząsteczkę kreatyny przed cyklizacją do nieaktywnej kreatyniny i zwiększa ilość fizjologicznie aktywnej formy kreatyny, prawdziwie dostępną dla procesów metabolicznych komórek mięśniowych i w efekcie uzyskać znacznie wyższy poziom energii. Silnie alkaliczny magnez obniża jednocześnie kwasowość środowiska kreatyny i zapewnia utrzymanie pełnej jej aktywności, zarówno w roztworach przygotowywanych do bezpośredniego spożycia, jak też w przewodzie pokarmowym   Jednak zabezpieczenie kreatyny przed utratą aktywności to dopiero połowa sukcesu. Druga połowa to maksymalne wykorzystanie jej potencjału anabolicznego działania...   Kreatyna rozwija siłę i masę poprzez pośrednictwo właściwej substancji anabolicznej – adenozynotrifosfranu - ATP. Suplementacja kreatyny prowadzi do wzrostu poziomu ATP w komórkach mięśniowych.

Całkowita energia potrzebna do skurczy mięśni i generowania w nich impulsów siłowych dostarczana jest z hydrolizy ATP. ATP stymuluje także enzymy anaboliczne, nazywane kinazami, które pobudzają nasze geny do produkcji białek mięśniowych, jak również uczestniczy we wszystkich etapach budowania molekuł białkowych.

Z problemem jednoczesnej dostępności kreatyny i magnezu do produkcji ATP znakomicie radzi sobie kreatynowy chelat tego pierwiastka – Creatine Magna Power®:

Chelat kreatynowy magnezu zwiększa zdolność organizmu do generowania i regenerowania ATP koniecznego, by dostarczyć niezbędnej energii do wysiłku mięśniowego.

Chelat Kreatynowy Magnezu Magna Power®: to efektywne źródło biodostępnego magnezu, który oprócz jego powszechnie znanych właściwości, współpracuje ściśle z kreatyną w przemianach energetycznych pracujących mięśni, w efekcie zwiększając ich zdolność do generowania i wykorzystywania energii w formie ATP.    Dlaczego Creatine Magna Power® działa lepiej, niż zwykłe zestawienie kreatyny z magnezem?   Utworzenie chelatu kreatynowego magnezu chroni cząsteczkę kreatyny przed jej cyklizacją i przemianą w nieaktywną kreatyninę, w kwaśnym pH żołądka.

EFEKT » więcej dostępnej kreatyny

Chelat dostarcza do układu krwionośnego bardziej aktywną kreatynę, która następnie transportowana jest wprost do komórek mięśniowych.

EFEKT » bardziej aktywna kreatyna

Kreatyna z chelatu zawiera w swojej cząsteczce atom magnezu uczestniczący w jej aktywności energetycznej i anabolicznej.

EFEKT » kreatyna zawsze działa

Faza ładowania okazuje się niepotrzebna: wystarcza już mniejsza dawka, gdyż chelat wykazuje odporność na kwasową cyklizację i przemianę w nieaktywną kreatyninę.

EFEKT » koniec przyjmowania dużych, nieekonomicznych dawek

Rekomendowana dawka chelatu jest 5 razy mniejsza, aniżeli monohydratu kreatyny.

EFEKT » zero ryzyka podrażnień układu pokarmowego

Dodatek cukrów jako transporterów nie jest konieczny do uzyskania wysokiej przyswajalności chelatu kreatyny, ponieważ insulina nie bierze udziału w jego transporcie do komórek mięśniowych.

EFEKT» wysoka przydatność przy dietach low carb

Brak stymulacji lipogenezy (produkcji tłuszczu), ponieważ nie występuje zwiększenie poziomu insuliny. Tkanka tłuszczowa pozostaje pod większą kontrolą glukagonu i noradrenaliny, co sprawia, że tłuszcz łatwiej wydostaje się z niej i służy jako źródło energii do pracy.

EFEKT» więcej beztłuszczowej masy mięśniowej

Chelat kreatyny nie wykazuje tendencji do gromadzenia wody, jak ma to miejsce w przypadku monohydratu.

EFEKT» zero podskórnego nawodnienia

  Tylko Creatine Magna Power® jest w stanie zapewnić 100% satysfakcji ze wspomagania rozwoju siły i masy kreatyną!

Teraz Creatine Magna Power® dostepna w Polsce dzięki Olimp Labs ,w produktach: CREATINE MAGNA POWER® MEGA CAPS /1100mg w 1 kaps!!!; MASSACRA®

Dawkowanie: 2 kapsułki 3 razy dziennie  

Wartość odżywcza 2 kapsułki 6 kapsułek na 100 g

Wartość energetyczna 22,4 kJ / 5,36 kcal 67,2 kJ / 16,1 kcal 861 kJ / 206 kcal

Białko 1,34 g 4,02 g 51,5 g

Węglowodany 0 g 0 g 0 g

Tłuszcze 0 g 0 g 0 g

Chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER® w tym: 2200 mg 6600 mg 85 g

Magnez 176 mg (58%RDA) 528 mg (176%RDA) 6,8 g

Dane techniczne

Termin ważności przynajmniej 1 rok od momentu zakupu
Ilość 30
Forma kapsułki

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl